Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Buďme v kontaktu, občas Vám zašlu co je nového

Sledujte nás na FB

  1. Úvod
  2. O JAPŮ
RESTART JAPŮ radosti

,,Vytváříme mladou značku, které není lhostejné, jak se lidé stravují. Razíme si vlastní cestu v segmentu zdravých instantních jídel."

 

Chytré kaše jsem udržovala v ,,zombie stavu" od roku 2018, některé objednávky jsem zvládala dodat a některé taky ne. Stala jsem se velice nespolehlivou. Jasně dodám, udělám a už jsme se nikdy neviděli. Ehm. Chyběl mi parťák a mockrát mi spolupráce s někým "nadšeným" nevyšla. Celý tento projekt mě prostě nebavil a věnovala jsem se jiným aktivitám.

Je 1.8.2020 a já bych ráda tento den nazvala zahajovacím. Už bylo na čase se do "JAPŮ radosti" znovu opřít a naplnit potenciál značky. 

Jsem ráda, že do projektu vstoupil Jindřich Bačík. Jindřich zareagoval na můj inzerát na Fb stránce Chytrých kaší a během pár týdnů jsme zahájili spolupráci. Je to můj "to do" kluk. Setkáte se s ním jako s obchodním zástupcem, při některých osobních předávkách objednávek, při rozličné prezentaci a rozvoji značky. 

Další významnou roli v týmu má grafička Lucie Jelínková "LUCZI" design, která vytvořila veškerou profesionální grafiku a eshop. 

Neobešli bychom se ani bez externího profesionálního zázemí výroby, která splňuje veškeré hygienické a právní předpisy. 

 Chytré kaše ještě čeká drobné doladění, další výrobní šarše budou teď nějakou dobu vždy ještě o něco lepší, než ty předchozí.

Suma sumárum:

  • na skladě máme přibližně 250 ks balení Chytrých kaší, které si můžete koupit a jíst je prostě doma, nebo s nimi vyrazit někam na cesty, či je mít jako takovou záchranu před hladem v práci
  • rozdali jsme 160 ks prošlých vzorků, které jsem nezvládla včas udat
  • stále máme nějaké ty SPORKY
  • takže nekončíme, ale vlastně teprve začínáme

Protože jsem holka aktivní věnuji se ještě kartám a podcastu Ekosprinter www.ekosprinter.cz.

Tepe mnou duše ekoistky, realizuji se skrze www.envirostyl.cz a propojuji nás takto smýšlející v globální komunitě ecosprintercollective.

 

Takže co teď? Mým přáním je, abyste vyzkoušeli Chytré kaše a oblíbili si je. Jestli vám usnadní život a pomůžou jíst zdravě, tak budu upřímně ráda. Naplní se tak přesně to, k čemu jsou Chytré kaše určené. 

 

Jana Půlpánová

Ekoistka, tvůrkyně Chytrých kaší

Novinky z našeho blogu

Prehistorie JAPŮ
07.08.2020 Ze života
Prehistorie JAPŮ
Chytré kaše mají historii plnou kotrmelců, radostí i strastí a po delším útlumu se vrací opět k životu. Přečtěte si stručnou historii, jak to celé byl... číst celé
Čarujeme s Řepovou Chytrou kaší
07.10.2019 Recepty
Čarujeme s Řepovou Chytrou kaší
Chytré řepové placičky, super příloha či hlavní chod! číst celé
Červená řepa. Naše české superfoods.
01.10.2019 O surovinách
Červená řepa. Naše české superfoods.
Betain i kyselina listová pomáhají snižovat úroveň homocysteinu a tím pomáhat chránit před mrtvicí nebo infarktem... číst celé
Festival Evolution
24.09.2019 Ze života
Festival Evolution
Chytré kaše součástí festivalu Evolution číst celé
 
Copyright © 2018 Envirostyl s.r.o • UX & Web Design: Eshop-rychle a Lucie Jelínková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.