Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ze života
  4. Jak se stalo, že v časopisu Forbes psali o Chytrých kaších?
20.01.2019
Ze života

Jak se stalo, že v časopisu Forbes psali o Chytrých kaších?

Mít článek ve Forbesu bylo rozhodně na mém listu přání. Jenže, pokud se přání dostatečně konkrétně a jasně neformuluje, tak se sice nějak splní, ale to nějak může být o dost jinde, než bylo původně zamýšleno. Forbes vnímám jako inspirativní a prestižní časopis, kde si velice důkladně vybírají, o čem a o kom píší. Vědí, že jejich články mají moc a můžou toho spoustu změnit. 

Časopis Forbes Woman 2018                      Článek Forbes Woman 2018

Do „30 pod třicet“ ani do „Nejvlivnější lidi Česka“ úplně nezapadám, tak jsem si musela počkat na speciál Woman, který vyšel na mé 30. narozeniny, 19.4.2018. Lepší dárek jsem ani nemohla dostat, díky vesmíre a redakce Forbes!

Společně s holkami z Woman Startup Competition 2018

Jak se to vše seběhlo?

Začalo to úplně nevinně, nejdřív mne dvě známé, nezávisle na sobě, vybídly k přihlášení se do soutěže Woman Startup Competition 2018, nechtělo se mi. Už jsem se účastnila různých startup soutěžích ať už s JAPŮ, nebo s Envirostylem, posbírala jsem drobné úspěchy, ale nic zásadního se nestalo. Ale, když už mi psaly dvě úžasné holky, tak jsem si řekla, že teda přihlášku vyplním. A dobře jsem udělala, organizátoři mě vybrali do soutěže! Připravila jsem si prezentaci pro porotu pod vedením profesionálů na prezentační dovednosti, prošla několika workshopy, seznámila se s dalšími soutěžícími a celou tu přípravnou fázi jsem si moc užila. Přišel finální večer, který probíhal v mě dobře známém HUB Impact Praha. Soutěžilo mnoho kvalitních projektů, já nemám soutěžního ducha a ani netrpím na trému, tak jsem to brala spíše jako společenský večer, který jsem si chtěla užít. Odprezentovala jsem Chytré kaše a zaujala porotu. Vůbec, ale vůbec jsem nečekala, že mé kaše zaujmou natolik, že získají 3. místo!

         

A tohle 3. místo se stalo mojí vstupenkou do speciálu Forbes WOMAN. Psali o mě v kategorii startupistek a skvělá redaktorka Irena Cápová mě vyzpovídala komplet. Probraly jsme spolu mé vedení lekcí jógy, agenturu Envirostyl a JAPŮ. Pozvali mě na focení pro časopis do studia Cash Only, kde se o mě postaraly vizážistky a profesionální fotografové. Celé to bylo moc hezký zážitek.

A co mi takový článek přinesl? Najednou se o mě a mých aktivitách vědělo. Ozvala se mi Jana L. M., že by ráda se mnou pracovala v agentuře Envirostyl. A nyní spolu opravdu spolupracujeme! Holky, které ke mně chodí na jógu, se v šatně bavily o mých Chytrých kaších... zvedlo se povědomí. Rozhodně jsem si nepřipadala jako celebrita, ale už jsem si připadala méně „neviditelná“. Moje stopa na internetu a v médiích se zas o něco prohloubila.

Děkuji za tuto zkušenost a rozhodně se těším na další takový článek a pozitivní zviditelnění.

I moje babička četla Forbes Woman

I moje babička si přečetla článek ve Forbesu. 

- Jani Půlpánová

tvůrkyně Chytrých kaší, zakladatelka agentury Envirostyl, lektorka jógy

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
 
Copyright © 2018 Envirostyl s.r.o • UX & Web Design: Eshop-rychle a Lucie Jelínková
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.